Головна » Файли » розробки уроків » поурочні плани |
[ Викачати з сервера (16.6 Kb) ] | 09.04.2013, 16:21 |
УРОК № ____. Дата __________. Клас 9.
Трудове навчання. Тема.
Визначення завдань з виконання проекту. Пошук інформації, аналогів та їх аналіз. Мета: згідно теми проекту вибрати аналог-прототип та вдосконалити його
характеристики; виховувати бережливе ставлення до обладнання та інструментів; розвивати логічне мислення. Обладнання: папки з завданнями та зразками об’єктів трудової діяльності, готові вироби. Тип уроку: практичний. ХІД УРОКУ I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ЗНАНЬ ТА МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ
ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ Які методи використовують
для конструювання та створення нових конструкцій? Який порядок використання
методу фокальних об’єктів? Коли використовують метод
фантазування? ІІІ. ПРАКТИЧНА РОБОТА Послідовність виконання роботи 1. На основі
інформації вибрати аналог-прототип для виробу. Вимоги для виробу: точені деталі
з деревини, точені деталі з металу, деталі з металу ручної обробки, оздоблення
різьбленням або розписом. 2. Сформувати
мікрогрупи для створення та виготовлення виробу. 3. Самостійно
за допомогою методу фокальних об’єктів спробувати змінити або вдосконалити
виріб враховуючи вимоги до виробу. 4. Адаптувати
за допомогою вчителя ідею виробу до технологічних умов майстерні. 5. Виконати
попередні ескізи деталей та затвердити у вчителя. ІV. ПІДСУМКИ УРОКУ Домашнє завдання:
завершити виконання завдання. | |
Переглядів: 1629 | Завантажень: 180 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0 | |